فاکس اسپورت امروز از برنامه بازی و برنامه تلویزیونی رسمی خود برای پوشش خبری جام جهانی 2018 تابستان امسال در روسیه رونمایی کرد. علیرغم عدم حضور تیم ایالات متحده در ترکیب امسال - و نه قدرت های جهانی ایتالیا و هلند - فاکس گفت که 38 بازی را به طور زنده از شبکه پخش پخش خواهد کرد، که بیشتر از مجموع چهار جام جهانی قبلی و بیشترین تعداد بازی های تاریخ است. یک شبکه انگلیسی زبان در مجموع، بیش از 350 ساعت برنامه پخش خواهد شد.

مسابقات چهارساله فوتبال در 14 ژوئن با میزبانی روسیه در برابر عربستان سعودی آغاز می شود و در 15 ژوئیه با فینال پایان می یابد - هر دو در مسکو و هر دو به صورت زنده در ساعت 11 صبح به وقت شرقی در فاکس. Fox Sports 1 26 مسابقه دیگر را پخش خواهد کرد و تمام 64 بازی از طریق Fox Sports Go و Fox Soccer Match Pass به صورت زنده پخش خواهند شد.

فاکس اسپورت در سال 2011 با مبلغ 400 میلیون دلار حقوق انگلیسی زبان جام جهانی 2018 و 2022 را به دست آورد. ESPN دو تورنمنت قبلی را در قراردادی در سال 2005 به قیمت 100 میلیون دلار پخش کرده بود.

دیوید نیل، تهیه کننده اجرایی فاکس اسپورت، جام جهانی فیفا و معاونت تولید، گفت: «جام جهانی فوتبال 2018 روسیه نه تنها بزرگ‌ترین رویداد ورزشی تابستان، بلکه بزرگترین تولید فاکس اسپورت در تاریخ 24 ساله ما است». «تیم برنامه‌نویسی ما کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است و برنامه‌ریزی مناسب برای رویدادهایی به این بزرگی را به نمایش می‌گذارد، و مسابقات هیجان‌انگیز را هم در فاکس و هم در FS1 به نمایش می‌گذارد ، از جمله مسابقاتی که بیش از هر زمان دیگری در تلویزیون پخش می‌شود.»

بازی های گروهی اولیه در جام جهانی 2018 شامل پرتغال-اسپانیا در گروه B (15 ژوئن، 2 بعد از ظهر به وقت شرقی در فاکس)، آرژانتین-ایسلند در گروه D (16 ژوئن، 9 صبح به وقت شرقی، فاکس)، آلمان-مکزیک در گروه F (17 ژوئن، 11 صبح به وقت شرقی، FS1) و انگلیس-بلژیک در گروه G (28 ژوئن، 2 بعد از ظهر به وقت شرقی، فاکس). مرحله حذفی از 30 ژوئن آغاز می شود.

استودیوی فاکس اسپورت یک مجموعه دو طبقه مستقر در میدان سرخ روسیه خواهد بود که دارای دو مجموعه، یک میز لنگر اصلی و یک منطقه مصاحبه برای نمایش‌های قبل از بازی، پس از بازی و نمایش‌های آخر شب است. برنامه‌های موجود در این ترکیب عبارتند از جام جهانی زنده به  میزبانی کیت عبدو.  جام جهانی امروز،  با راب استون; و  جام جهانی امشب با میزبانی فرناندو فیوره.

در اینجا برنامه کامل تلویزیون (با توجه به تغییرات شبکه، در همه زمان‌های ET) آمده است:

بازی گروهی

پنجشنبه 14 ژوئن

11 صبح - روسیه مقابل عربستان سعودی (گروه 1)، ورزشگاه لوژنیکی، مسکو، FOX

جمعه 15 ژوئن

8 صبح – مصر – اروگوئه (گروه A)، ورزشگاه اکاترینبورگ، اکاترینبورگ، FS1
11 صبح – مراکش – ایران (گروه B)، استادیوم سن پترزبورگ، سن پترزبورگ، FOX
ساعت 14 – پرتغال – اسپانیا (گروه B)، فیشت استادیوم، سوچی، FOX

شنبه 16 ژوئن

6 صبح – فرانسه مقابل استرالیا (گروه C)، کازان آرنا، کازان، FS1
9 صبح – آرژانتین مقابل ایسلند (گروه D، استادیوم اسپارتاک، مسکو، FOX
Noon – پرو – دانمارک (گروه C)، موردویا آرنا، سارانسک، FS1
3 PM - کرواسی - نیجریه (گروه D)، استادیوم کالینینگراد، کالینینگراد، FS1

یکشنبه 17 ژوئن

8 صبح - کاستاریکا - صربستان (گروه E)، سامارا آرنا، سامارا، FOX
11:00 صبح - آلمان - مکزیک (گروه F)، ورزشگاه لوژنیکی، مسکو، FS1
14 - برزیل مقابل سوئیس (گروه E)، روستوف آرنا ، روستوف-آن-دون، FS1

دوشنبه 18 ژوئن

8 صبح – سوئد مقابل جمهوری کره (گروه F)، ورزشگاه نیژنی نووگورود، نیژنی نووگورود، FS1
11 صبح – بلژیک مقابل پاناما (گروه G)، استادیوم فیشت، سوچی، FS1
ساعت 14 – تونس مقابل انگلیس (گروه G)، ولگوگراد آرنا ، ولگوگراد، FS1

سه شنبه 19 ژوئن

8 صبح – کلمبیا مقابل ژاپن (گروه H)، موردویا آرنا، سارانسک، FS1
11 صبح – لهستان مقابل سنگال (گروه H)، ورزشگاه اسپارتاک، مسکو،
ساعت 2 بعد از ظهر FOX – روسیه مقابل مصر (گروه A)، ورزشگاه سن پترزبورگ، سن پترزبورگ، فاکس

چهارشنبه 20 خرداد

8 صبح - پرتغال - مراکش (گروه B)، ورزشگاه لوژنیکی، مسکو، FS1
11 صبح - اروگوئه - عربستان سعودی (گروه A)، روستوف آرنا، روستوف روی دان، FOX
2 بعد از ظهر - ایران مقابل اسپانیا (گروه B)، کازان آرنا، کازان، فاکس

پنجشنبه 21 ژوئن

8 صبح – دانمارک مقابل استرالیا (گروه C)، سامارا آرنا، سامارا، FS1
11 صبح – فرانسه مقابل پرو (گروه C)، ورزشگاه اکاترینبورگ، اکاترینبورگ، FOX
ساعت 2 بعد از ظهر – آرژانتین مقابل کرواسی (گروه D)، ورزشگاه نیژنی نووگورود، نیژنی نوگورود، FOX

جمعه 22 ژوئن

8 صبح – برزیل مقابل کاستاریکا (گروه E)، استادیوم سن پترزبورگ، سنت پترزبورگ، FS1
11 صبح – نیجریه مقابل ایسلند (گروه D)، ولگوگراد آرنا، ولگوگراد، FOX
ساعت 14 – صربستان مقابل سوئیس (گروه E)، استادیوم کالینینگراد، کالینینگراد، FOX

شنبه 23 ژوئن

8 صبح – بلژیک مقابل تونس (گروه G)، ورزشگاه اسپارتاک، مسکو، FOX
11 صبح – جمهوری کره مقابل مکزیک (گروه F)، روستوف آرنا، روستوف-آن-دون، FOX
2 بعد از ظهر – آلمان مقابل سوئد (گروه F)، استادیوم فیشت، سوچی، فاکس

یکشنبه 24 ژوئن

8 صبح – انگلیس مقابل پاناما (گروه G)، ورزشگاه نیژنی نووگورود، نیژنی نووگورود، FS1
11 صبح – ژاپن مقابل سنگال (گروه H)، ورزشگاه اکاترینبورگ، اکاترینبورگ، FOX
ساعت 2 بعد از ظهر – لهستان مقابل کلمبیا (گروه H)، کازان آرنا، کازان، فاکس

دوشنبه 25 ژوئن

10 صبح - گروه A: اروگوئه - روسیه، سامارا آرنا، سامارا، فاکس. عربستان سعودی - مصر، ولگوگراد آرنا، ولگوگراد FS1
14 - گروه B: ایران مقابل پرتغال، موردویا آرنا، سارانسک، FOX; اسپانیا مقابل مراکش استادیوم کالینینگراد، کالینینگراد، FS1

سه شنبه 26 ژوئن

10 صبح – گروه C: دانمارک مقابل فرانسه، ورزشگاه لوژنیکی، مسکو، FOX. استرالیا مقابل پرو، استادیوم فیشت، سوچی، FS1
ساعت 2 بعد از ظهر – گروه D: نیجریه مقابل آرژانتین، استادیوم سن پترزبورگ، سن پترزبورگ، FOX. ایسلند مقابل کرواسی، روستوف آرنا، روستوف-آن-دون، FS1

چهارشنبه 27 ژوئن

10 صبح – گروه F: مکزیک در مقابل سوئد، ورزشگاه اکاترینبورگ، اکاترینبورگ، FOX. جمهوری کره مقابل آلمان، کازان آرنا، کازان، FS1
2 بعد از ظهر – گروه E: صربستان مقابل برزیل، ورزشگاه اسپارتاک، مسکو، FOX. سوئیس - کاستا، ریکا، ورزشگاه نیژنی نووگورود، نیژنی نووگورود، FS1

پنجشنبه 28 ژوئن

10 صبح – گروه H: سنگال مقابل کلمبیا، سامارا آرنا، سامارا، فاکس؛ ژاپن مقابل لهستان، ولگوگراد آرنا، ولگوگراد، FS1
2 بعد از ظهر – گروه G: انگلیس مقابل بلژیک، استادیوم کالینینگراد، کالینینگراد، FOX. پاناما مقابل تونس، موردویا آرنا، سارانسک، FS1

دور 16

شنبه 30 ژوئن

10 صبح – گروه C1 مقابل گروه 2D، کازان آرنا، کازان، FOX
ساعت 2 بعد از ظهر – گروه A1 در مقابل گروه B2، استادیوم فیشت، سوچی، FOX

یکشنبه 1 جولای

10 صبح – گروه B1 در مقابل گروه A2، استادیوم لوژنیکی، مسکو، FOX
ساعت 14 – گروه D1 مقابل گروه C2، ورزشگاه نیژنی نووگورود، نیژنی نووگورود، FOX

دوشنبه 2 جولای

10 صبح - گروه E1 در مقابل گروه F2، سامارا آرنا، سامارا، FS1
2 بعد از ظهر - گروه G1 در مقابل گروه H2، روستوف آرنا، روستوف-آن-دان، FOX

سه شنبه 3 جولای

10 صبح – گروه F1 مقابل گروه E2، استادیوم سنت پترزبورگ، سن پترزبورگ، FS1
ساعت 2 بعد از ظهر – گروه H1 در مقابل گروه G2، استادیوم اسپارتاک، مسکو، FOX

یک چهارم نهایی

جمعه 6 جولای

10 صبح – برنده A1-B2 در مقابل برنده C1-D2، استادیوم نیژنی نووگورود، نیژنی نووگورود، FS1
2 بعد از ظهر – برنده E1-F2 در مقابل برنده G1-H2، کازان آرنا، کازان، FS1

شنبه 7 جولای

10 صبح - برنده E2-F1 در مقابل برنده G2-H1، سامارا آرنا، سامارا، FOX
2 بعد از ظهر - برنده A2-B1 در مقابل برنده C2-D1، استادیوم فیشت، سوچی، FOX

نیمه نهایی

سه شنبه 10 تیر

برنده A1-B2-C1-D2 در مقابل برنده E1-F2-G1-H2، استادیوم سن پترزبورگ، سن پترزبورگ، FOX

چهارشنبه 11 جولای

برنده A2-B1-C2-D1 در مقابل برنده E2-F1-G2-H1، استادیوم لوژنیکی، مسکو، FOX

مسابقه مقام سوم

شنبه 14 جولای

10 صبح - استادیوم سنت پترزبورگ، سن پترزبورگ، FOX

نهایی

یکشنبه 15 جولای

11 صبح - ورزشگاه لوژنیکی، مسکو، FOX