به روز شده با فهرست کامل برندگان: انجمن تهیه کنندگان بهترین های سال را در تولید فیلم و تلویزیون در روز شنبه در سی و یکمین دوره جوایز سالانه PGA در هالیوود پالادیوم معرفی کرد و جایزه یونیورسال در سال 1917 برنده جایزه اصلی فیلم شد. پس از اینکه در اوایل ماه جاری جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم درام را از آن خود کرد، شتاب را برای حماسه جنگ جهانی اول سام مندز، که توسط Amblin Partners و New Republic تهیه و تامین مالی می‌شود، حفظ می‌کند.

PGA از طریق دسته بندی خیمه شب بازی خود در تاریخ 30 ساله خود 21 بار اسکار بهترین فیلم را انتخاب کرده است، از جمله کتاب سبز ، یکی دیگر از عکس های یونیورسال، در سال گذشته، و فیلم Fox Searchlight The Shape of Water در سال 2018.

مندز در سخنرانی پذیرش خود روی صحنه گفت: "خیلی خیلی خیلی از انجمن تهیه کنندگان متشکرم." این فیلم از پدربزرگم الهام گرفته شده است و امید من بیش از هر چیز این بود که به تجربه او احترام بگذارم. من باید به تلاش تک تک اعضای این گروه و بازیگران ادای احترام کنم.»

جایزه Darryl F. Zanuck برای تهیه کننده برجسته فیلم های سینمایی تئاتر امسال شامل همه 9 نامزد اسکار بهترین فیلم - 1917 به همراه فورد در برابر فراری، مرد ایرلندی ، جوجو خرگوش، جوکر ، زنان کوچک ، داستان ازدواج ، روزی روزگاری در هالیوود و انگل - با چاقوهای رایان جانسون همراه شدند.

تهیه کنندگان برنده 1917 مندز، پیپا هریس، جین آن تنگگرن و کالوم مک دوگال هستند.

در بخش تلویزیون امشب، برنامه‌های HBO چهار برد کسب کردند: جانشینی و چرنوبیل شاهکارهای امی و گلوب خود را در دسته‌های سریال‌های درام و محدود تکرار کردند، مستند مایکل جکسون Leaving Neverland برای تلویزیون غیرداستانی برنده شد، و هفته گذشته امشب با جان الیور برنده شد. در برنامه های زنده سرگرمی و گفتگوی تلویزیونی. اوایل هفته، شبکه برتر نام من چیست: محمد علی برای برنامه ورزشی برجسته برنده شد.

آمازون دومین جایزه متوالی دنی توماس خود را برای تهیه کننده برجسته تلویزیون اپیزودیک - جایزه کمدی دریافت کرد، زمانی که Fleabag نیز برنده های امی و گلوب خود را تکرار کرد. سال گذشته، خانم میزل شگفت‌انگیز آمازون در این بخش برنده شد.

در مورد دیگر برندگان تکراری، دو برنده وجود داشت: مسابقه درگ RuPaul 's VH1 دوباره برنده تولید کننده برجسته تلویزیون بازی و رقابت شد و هفته گذشته امشب نیز پشت سر هم قرار گرفت.

Disney/Pixar's Toy Story 4 برنده جایزه انیمیشن شد و در میان دیگر رقیب استودیویی Frozen 2 که نامزد اسکار نشد را شکست داد (برنده نهایی اسکار Spider Man: Into the Spider-Verse یک سال پیش برنده این افتخار شد). در همین حال، ماموریت‌های ماه آپولو، امشب در دو جبهه با موفقیت فرود آمد: آپولو 11 نئون جایزه مستند را دریافت کرد، در حالی که آپولو: ماموریت‌ها به ماه از Nat Geo برنده افتخار تهیه‌کننده برجسته فیلم‌های تلویزیونی یا استریم شد.

همچنین در طول نمایش سخنرانی‌های برگزیدگان این انجمن در سال 2020 از جمله تد ساراندوس، مدیر خلاقیت ارشد نتفلیکس، که جایزه Milestone را دریافت کرد و از مادرش به خاطر دریافت یک بازیکن VHS در دوران کودکی به خانواده‌اش تشکر کرد - و او را به مسیر شغلی‌اش فرستاد.

او گفت: "مادر من اولین پذیرنده اولیه بود." تقریباً مثل این بود که او برای من و آینده من چشم اندازی داشت که من از آن بی اطلاع بودم.

براد پیت، دد گاردنر و جرمی کلینر از پلان B، که جایزه دستاورد دیوید او. مارتا کافمن، که برنده جایزه دستاورد نورمن لیر در تلویزیون شد (یا همانطور که کافمن او را "نورمن ف*ک لیر" می نامد). و اکتاویا اسپنسر که جایزه ویژنری را پذیرفت.

تیم بمب‌شل لاینزگیت برنده جایزه استنلی کرامر شد که به «تولیدکننده، تهیه‌کننده یا افراد دیگری که دستاوردها یا مشارکت‌شان باعث روشنگری و افزایش آگاهی عمومی درباره موضوعات مهم اجتماعی می‌شود» تجلیل می‌شود. این فیلم به رسوایی آزار جنسی در فاکس نیوز مربوط به رئیس سابق آن راجر آیلس می‌پردازد.

کارگردان جی روچ گفت: « ساخته شدن Bombshell سخت بود، ساختن آن سخت بود. "این یک همکاری واقعی بود. در اتاقی پر از تهیه‌کنندگانی که هرگز اعتبار کافی دریافت نمی‌کنند، باید بگوییم که بدون گروه برادران و خواهران تهیه‌کننده فوق‌العاده بااستعداد، [از جمله] شارلیز ترون، تهیه‌کننده و ستاره ابرقهرمانی، هرگز از تمام مشکلات جان سالم به در نمی‌بردیم.»

در اینجا لیست کامل برندگان آمده است:

جایزه Darryl F. Zanuck برای تهیه کننده برجسته فیلم های سینمایی تئاتر

1917 (جهانی)

تهیه کنندگان: سام مندز، پیپا هریس، جین آن تنگگرن، کالوم مک دوگال

تهیه کننده برجسته انیمیشن های تئاتری

داستان اسباب بازی 4 (دیزنی/پیکسار)

تهیه کنندگان: مارک نیلسن، یوناس ریورا

تهیه کننده برجسته فیلم مستند

آپولو 11 (نئون)

جایزه نورمن فلتون برای تهیه کننده برجسته تلویزیون اپیزودیک - درام

جانشینی (فصل 2؛ HBO)

تهیه کنندگان: جسی آرمسترانگ، آدام مک کی، ویل فرل، فرانک ریچ، کوین مسیک، مارک مایلود، جین ترانتر، تونی روش، اسکات فرگوسن، جان براون، جورجیا پریچت، ویل تریسی، جاناتان گلاتزر، دارا اشناپر، گابریل ماهون، لوسی پربل

جایزه دنی توماس برای تهیه کننده برجسته تلویزیون اپیزودیک - کمدی

Fleabag (فصل 2؛ آمازون)

تهیه کنندگان: فیبی والر-بریج، هری بردبیر، لیدیا همپسون، هری ویلیامز، جک ویلیامز، جو لوئیس، سارا هموند

جایزه دیوید ال. ولپر برای تهیه کننده برجسته تلویزیون سری محدود

چرنوبیل (HBO)

تهیه کنندگان: کریگ مازین، کارولین استراوس، جین فیتراستون، یوهان رنک، کریس فرای، سن وولنبرگ

تهیه کننده برجسته فیلم های تلویزیونی یا پخش شده

Apollo: Missions to the Moon (نشنال جئوگرافیک)

تهیه کننده برجسته تلویزیون غیرداستانی

ترک نورلند (HBO)

تهیه کننده: دن رید

تهیه کننده برجسته تلویزیون سرگرمی و گفتگوی زنده

هفته گذشته امشب با جان اولیور (فصل 6؛ HBO)

سازنده برجسته تلویزیون بازی و مسابقه

RuPaul's Drag Race (فصل 11؛ VH1)

تهیه کنندگان: فنتون بیلی، رندی بارباتو، تام کمپبل، مندی سالانگسانگ، روپل چارلز، استیون کورفه، بروس مک کوی، میشل میلز، ژاکلین ویلسون، تایرین اسماترز، جان پولی، میشل ویسیج، جن پاسووی

برنامه ورزشی برجسته

نام من چیست: محمد علی (HBO)

برنامه کودکان برجسته

Sesame Street (فصل 49؛ PBS)

برنامه فرم کوتاه برجسته

کمدین ها در ماشین ها قهوه می گیرند (فصل 11؛ نتفلیکس)

جایزه نوآوری PGA

Vader Immortal: A Star Wars VR Series – Episode I

جوایز افتخاری

جایزه Milestone

تد ساراندوس

جایزه دستاورد نورمن لیر در تلویزیون

مارتا کافمن

جایزه رویایی

اکتاویا اسپنسر

جایزه استنلی کرامر

بمب

جایزه دیوید او سلزنیک

پلان B (جرمی کلینر، دده گاردنر، برد پیت)

جایزه چارلز فیتز سیمونز

ماری جو وینکلر