به روز شده با آخرین تغییرات برنامه : تیم ایالات متحده آمریکا شکست خورده اما امیدوار به روزهای پایانی المپیک توکیو وارد می شود : کوین دورانت یک تیم بسکتبال مردانه را که در حال احیا شده است در مقابل استرالیا قدرتمند رهبری می کند، آوریل راس و آلیکس کلاینمن روز پنجشنبه برای مدال طلا و فوتبال زنان آمریکایی بازی می کنند. تیم برای برنز نیز می دود.

برنامه کامل تلویزیون و پخش جریانی رویدادها را در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه توسط ورزش در زیر مشاهده کنید.

چهارشنبه، 4 آگوست (همه اوقات شرقی)

والیبال ساحلی
8 شب - نیمه نهایی زنان - NBC (زنده)

کانو/کایاک
10 شب - فینال اسپرینت - CNBC (زنده)

شیرجه
9 شب — نیمه نهایی سکوی زنان — NBC (زنده)
9 شب — نیمه نهایی سکوی زنان — CNBC (زنده)

گلف
18:30 — دور دوم زنان — کانال گلف (زنده)

اسکیت بورد
8 شب - مسابقات مقدماتی پارک مردان - CNBC (زنده)
11:30 شب - فینال پارک مردان - CNBC (زنده)

شنا
5:30 بعد از ظهر — ماراتن مردان — NBCSN (زنده)

دوومیدانی
8 بعد از ظهر - نیمه نهایی 400 متر زنان و 1500 متر زنان، دوومیدانی مردانه، فینال 800 متر مردان و 200 متر مردان — NBC
ساعت 20 — امدادی 4×100 متر زنان و 4×100 متر امدادی مردان پرش، پرش تیر مردان و فینال 110 متر با مانع مردان — NBC (زنده)
8 بعد از ظهر — 110 متر با مانع مردان، فینال پرتاب تیراندازی مردان و پرش سه گام مردان، رویدادهای هفت‌گانه زنان و ده‌گانه مردان — ایالات متحده آمریکا (زنده)

کشتی
10 شب — دور مقدماتی 53 کیلوگرم سبک آزاد زنان، دور مقدماتی 74 کیلوگرم و 125 کیلوگرم سبک آزاد مردان، رپشاژهای 57 کیلوگرم و 86 کیلوگرم سبک آزاد مردان، تکرارهای 57 کیلوگرم سبک آزاد زنان — کانال المپیک (زنده)

تکرار رویداد کامل چهارشنبه در یک چهارم نهایی والیبال ساحلی زنان طاووس ایالات متحده آمریکا (آوریل/آلیکس) در مقابل GER (لودویگ/کوژوچ) یک چهارم نهایی بسکتبال مردان در مقابل یک چهارم نهایی واترپلو زنان ESP ایالات متحده آمریکا در مقابل CANFinal Men 's Soccermi Sece. JPN در مقابل ESP




پنجشنبه، 5 آگوست (همه اوقات شرقی)

بسکتبال
12:15 صبح — نیمه نهایی مردان: ایالات متحده در مقابل استرالیا — طاووس (زنده)
7 صبح — نیمه نهایی مردان: اسلوونی در مقابل فرانسه — NBCSN (زنده)

والیبال ساحلی
12:05 صبح — نیمه نهایی مردان — NBC (زنده)
9 شب — مسابقه مدال برنز زنان — CNBC (زنده)
10:30 شب — فینال زنان — NBC (زنده)

کانو / کایاک
8 بعد از ظهر - مقدماتی سرعت - ایالات متحده آمریکا (زنده)

غواصی
2 بامداد — فینال سکوی زنان — ایالات متحده آمریکا (زنده)
8 شب — فینال سکوی زنان — NBC

گلف
18:30 — دور سوم زنان — کانال گلف (زنده)

ژیمناستیک ریتمیک
۹ شب — مقدماتی انفرادی — CNBC (زنده)

اسکیت بورد
8 شب - فینال پارک مردان - NBC

فوتبال
4 صبح — مسابقه مدال برنز زنان: ایالات متحده در مقابل استرالیا — ایالات متحده آمریکا (زنده)
ساعت 10 شب — فینال زنان: سوئد مقابل کانادا — ایالات متحده آمریکا (زنده)

دوومیدانی 3:30 صبح — پیاده
روی مسابقه 20 کیلومتری مردان — NBCSN (زنده)
ساعت 6 صبح — مسابقات ده‌گانه مردان و هفت‌گانه زنان، فینال پرش با میله زنان و 400 متر مردان، نیمه‌نهایی 1500 متر مردان، 4×40 متر 40 متر مجدد زنان مقدماتی — طاووس (زنده)
4:30 بعد از ظهر — مسابقه 50 کیلومتری پیاده روی مردان — NBCSN (زنده)
8 بعد از ظهر — فینال 400 متر مردان، مسابقات دهگانه مردان و هفت گانه زنان، نیمه نهایی 1500 متر مردان — NBC

واترپلو
2:30 صبح — نیمه نهایی زنان — ایالات متحده آمریکا (زنده)
6:30 صبح — نیمه نهایی زنان — CNBC (زنده)

کشتی
5:15 صبح — فینال 57 و 86 کیلوگرم سبک آزاد مردان، 57 کیلوگرم سبک آزاد زنان، فینال — کانال المپیک (زنده)
10 شب — فینال — کانال المپیک (زنده)

والیبال
8 صبح - نیمه نهایی مردان - ایالات متحده آمریکا (زنده)

بازی‌های کامل رویداد پنج‌شنبه در
نیمه‌نهایی تنیس روی میز زنان طاووس
در دسترس است . نیمه نهایی تیم تنیس روی میز JPN مقابل GER